Sevgiliye Çiçek: Sevginizi Göstermenin En Güzel Yolu

Sevgiliye Çiçek: Sevginizi Göstermenin En Güzel Yolu Sevgiliye çiçek göndermek, sevginizi ve ilginizi göstermenin en güzel ve klasik yollarından biridir. Herhangi bir özel gün için veya sadece sevgilinizi mutlu etmek için çiçek göndermek her zaman hoş bir jesttir. Sevgiliniz için öz..

Devamını Oku

41 Gül İsteme Çiçeği Anlamı

41 Gül İsteme Çiçeği Anlamı 41 Gül İsteme Çiçeği Anlamı, aslında özel bir jesttir. Birçok kültürde çiçekler duyguları ifade etmenin bir yoludur ve 41 gül isteme çiçeği, derin sevgi, hayranlık ve bağlılık ifadesidir. Bu özel çiçeği almak, karşı tarafa duyulan derin sevgiyi ve değeri ifade ..

Devamını Oku

Orkide çiçek bakımı-Trabzon Alya Çiçek Evi

Orkide Çiçek Bakımı Orkide çiçek bakımı Blog yazımızda Tabiatın zarif bir armağanı olan orkide çiçekleri, mistik güzellikleriyle evlerimizi süslerken, doğru bakım ile uzun yıllar boyunca büyüleyici görünümlerini koruyabilirler. Orkide bakımı, sabır ve özen gerektiren bir sanattır. Işığın nazi..

Devamını Oku

Trabzon Çiçek Siparişi -Alya Çiçek Evi

Trabzon Çiçek Siparişi -Alya Çiçek Evi Trabzon'un tarihi ve doğal güzellikleriyle süslenmiş kentinde sevdiklerinize özel anlarınızı renklendirmek için Alya Çiçek Evi her daim yanınızda! Başlıca uzmanlık alanımız olan "Trabzon çiçek siparişi" hizmetimizle, duygularınızı en ..

Devamını Oku

Burçlara Göre Çiçekler

KOÇ 21 MART - 20 NİSAN LALE - PAPATYA BOĞA 21 NİSAN - 20 MAYIS KIRMIZI GÜL, PEMBE KARANFİL İKİZLER 21 MAYIS - 21 HAZİRAN GARDENYA, YASEMİN VE SÜM..

Devamını Oku

Çiçek Anlamları

ÇİÇEKLERİN SUNUMA GÖRE ANLAMLARI Beyaz Gül Mahsumiyet Kırmızı Gül Aşk Pembe Gül Gönlüm Senindir Sarı Gül Sıcak Sevgi Beyaz Karanfil Temizlik, Saflık Kırmızı Karanfil Sevgi Pembe Karanfil İçtenlik Sarı Karanfil Hüzün Anemon Gençlik Beya..

Devamını Oku

Çiçek Bakımı

Orkide Bakımı: Orkidenizi direkt olarak güneş ışığı almayacağı ancak aydınlık bir yerde tutun. Işık ihtiyacı yalnızca gövdesi ve yaprakları için geçerli değildir. Orkide kökleri için de ışığa ihtiyaç duyar bu sebeple şeffaf saksı kullanılmalıdır ve çok gerekmedikçe saksısı değiştiri..

Devamını Oku
Whatsapp   Ara